Ples SDH Sokolí 2. února 2013

V sobotu 2. února 2013 proběhl tradiční

Hasičský ples.

Další fotografie najdete na rajce.idnes.cz

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie.

Z důvodů plánovaných pracích na zařízení distribuční soustavy – rekonstrukcí, oprav, údržbových a revizních prací – bude přerušena dodávka elektrické energie

Dne 28.11.2012 od 07:30 do 13:30

Dne 04.12.2012 od 07:30 do 15:30

Vypnutá oblast:

Račerovice celá obec,

Nová Ves celá obec,

Přibyslavice Kolonka,

Petrovice část obce Baráky, Červený mlýn, Novotnův mlýn,

Sokolí část obce napájená z trafostanice Chaty.

E.ON Česká republika s.r.o.

Oznámené o přerušení dodávky elektrické energie

Dne 23.10.2012 od 11:00 do 15:30

Vypnutá oblast:

část obce Krahulov napájená z TS ČSSS

Sokolí celá obec, Palečkův mlýn

XII.ročník soutěže Memoriál Luboše Švaříčka
SDH Sokolí si Vás dovoluje pozvat na XII.ročník soutěže Memoriál Luboše Švaříčka

Termín soutěže: neděle 2.9.2012

Místo konání: areál SDH Sokolí

Zahájení soutěže: 13:00

Kategorie: Muži, Ženy

Soutěž je zařazena do Okresní ligy hasičských soutěží okresu Třebíč, proběhne dle pravidel požárního sportu a OLHS Třebíč. Na Vaši účast se těší hasiči za Sokolí.

Možnost rezervace startovního pořadí na www.firesport.cz

Pozvánka je ke stažení zde

Soutěže 2012
Zarezervováno startovní pořadí na první 2. kola OLHS Třebíč 2012.

1. kolo Moravské budějovice 6.5. startovní pozice 4.

2. kolo Výčapy 13.5. startovní pozice 8.

Termín soutěže v Širokém dole (LENIN) je 27.10.2012.

Zatím se mi nepodařilo zjistit jak se registrovat ale během 14. dnů to zjistím.

Okrsková soutěž 2012
27. května 2012 proběhne Okrsková soutěž. Pořadatelem této soutěže se pro letošní rok se stalo SDH Sokolí. Více informací budou v nejbližší době doplněny.
Šest miliónů pro dobrovolné hasiče

Kraj vysočina je letos připraven rozdělit mezi zhruba 150 obcí s jednotkami sboru dobrovolných hasičů šest miliónů korun ze svého rozpočtu. Další prostředky na tzv. akceschopnost, školení a vybavení obce s dobrovolnou jednotkou získávají od státu.

Závěr sezóny 2011

Sezóna 2011 je už historií a tak se podíváme na naše úspěchy a neúspěchy.

Celkem se do výsledků OLHS Třebíč zapsalo 27 družstev z našeho okresu, proběhlo 12 soutěží. Naším nejlepším výsledkem bylo druhé místo v Litovanech (čas18:59) a dále druhé místo v Radoníně (čas 18:22). Za to naopak nedařilo se na domácí půdě kde jsme nedokončily.  V celkovém pořadí OLHS Třebíč jsme skončily na 5 místě s počtem 52 bodů.

Tabulka celkového pořadí OLHS Třebíč

Dále jsme se účastnily i dalších soutěží kde nejlepším výsledkem bylo 1 místo na pohárové soutěži v Bransouzích (čas 18:09), 1 místo na noční soutěži v Kojetíně (čas 18:51) a první místo pohárové soutěže v Hvezdoňovicích (čas 17:80) toto byl náš nejlepší čas a zároveň první pod 18 vteřin.

Tabulka našich výsledku.

Soutěž Radonín 14.8.2011 (OLHS Třebíč)

Další soutěží řazenou do okresní ligy Třebíč byla soutěž 14. srpna v Radoníně. Zúčastnilo se jí 31 družstev mužů a 11 družstev žen. Na start jsme šli 16-tí. Útok dokončen v čase 18.22,  tento výsledek znamenal 2 místo v celkovém pořadí. První skončilo družstvo z Kamenné z časem 17.80. Ve finále čas 16.20 (na 2 hadice B) nestačil na první čas 16.16 družstva z Kamenné a tak jsme skončily zase na druhém místě. Velký úspěch zaznamenal náš pravý proudař Pavel Kotrba, který obdržel cenu za nejrychlejšího proudaře mezi muži s časem 17.62.

Dne 7.7.2011 od 9:00 do 12:00

Vypnutá oblast: Sokolí celá obec napájena z trafostanice Obec.

Soutěž Bransouze 19.6.2011

Konečně se nám povedlo zabodovat na nedělní soutěži v Bransouzích (19.6.2011) jsme v základním kole obsadily první místo s časem 18:09. Ve finále jsme po netrpělivém čekání na odstranění technických závad pořadatele nakonec odstartovali. Jako poslední útok celé soutěže jsme dokončili v čase 15:48. To pro nás znamenalo další první místo.Fotografie ze soutěže .